• QIV Autor: ~obserwator [94.254.225.*]
    Spółka nie publikowała w ostatnich miesiącach żadnych informacji o znaczących umowach więc wzrost tym bardziej powinien cieszyć. Chyba że wraz ze wzrostem przychodów nie idą zyski?
  • Re: QIV Autor: ~prezes [5.172.239.*]
    To nie jest branża spożywcza czy jakiś handelek gdzie jedzie się na minimalnej marży, trzeba narobić miliony czy miliardy obrotu żeby trochę zarobić, to jest branża informatyczna (programistyczna) gdzie marże są znacznie wyższe w okolicach 15-20%.
    Będę się pewnie powtarzał ale wyniki będą świetne jak przewidywałem w listopadzie, zauważ że oni w 2 kw mieli przychodów 8,077 mln i zysku 1,264 mln więc jeżeli przyjmując że większość kosztów jest stała (czynsze, leasingi, wynagrodzenia itp) to przychodach 9,5 mln może być zysku 1,5-2,5 mln a rocznego pomiędzy 2,8 mln a 3,8 mln czyli da nam c/z 3,6 - 4,90 więc bardzo bardzo tanio. Widać że LSI świetnie poradziła sobie z problemami z początku 2015r., może przestanie myśleć o przejęciach a rozwoju organicznym i zacznie przeznaczać z 50% zysku na dywidendę to będziemy mieli mocne wzrosty kursu i mocną firmę przez długi czas.
  • Re: QIV Autor: ~czerwonym_do_góry [185.33.37.*]
    Rośnie jak na drożdzach!
  • Re: QIV Autor: ~zarobiony [79.175.198.*]
    Śmieć widzę dalej w formie, tutaj se może być i C/Z = 1, z siewierą na pokładzie i brakiem dywidend akcjonariuszowi ten wskaźnik się przyda jak zmarłemu kadzidło.
  • Re: QIV Autor: ~prezes [5.172.239.*]
    Pleciesz kolego, popatrz sobie inwestorku ile PKN napłacił dywidend w ostatnich 10-15 latach (prawie nic) i ile jest wart (bardzo drogo) c/z 16, tutaj się liczy wartość przedsiębiorstwa i jego perspektywy, LSI ma nieustanny wzrost przychodów od 10 lat , stara się teraz o ponad 8 mln dofinansowania z unii a w najbliższych 4-5 latach będzie "deszcz" unijnych pieniędzy na rozwój dla firm i pewnie też sporo skapnie LSI, dlatego perspektywy są bardzo dobre. Rozumiem że straciłeś sporo pieniędzy bo pewnie kupowałeś w czasach hossy jak kurs po 15 zł i nie zdążyłeś sprzedać przed spadkami. Dam Ci radę, zasada inwestowania (nie spekulacji) polega na tym aby kupować tanio a sprzedawać drogo a nie na odwrót :-)
  • Re: QIV Autor: ~zarobiony [79.175.198.*]
    To przez te perspektywy i stały wzrost obrotów śmieć spadł z 15 na 3 zeta? Sam pleciesz i tego nie widzisz. Co do mojego zaangażowania w tę firme to kompletna skucha z Twojej strony :)
  • Re: QIV Autor: ~prezes [37.152.19.*]
    Popatrz że na giełdzie skończyły się czasy skrajnie przewartościowanych firm, ofe nie mają kasy a i indywidualnych jest mniej dlatego nie będzie już inwestycji w firmy z c/z 20 , 50 czy 100. Teraz będzie się handlowało firmami z c/z od 3 do 10 a kiedyś lsi było w okolicach 30 dlatego musiało spaść. A Ty jeżeli nie miałeś czy nie masz akcji to po co piszesz na forum, może masz prywatną urazę do siewierskiego albo chcesz kupić jak najtaniej dlatego obrażasz firmę nazywając śmieciem.
  • Re: QIV Autor: ~ubaw [89.71.237.*]
    hhehhee....np.  drogo sprzedać LPP po 2500pln? tanio kupić KGHM po 150pln?

    jaki mądrala...z ciemnogrodu. zarządzanie się liczy! i szczęście.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [78.154.82.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
LSISOFT -7,88% 42,10 2026-05-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.