• Moto
  • Alert
  • Notowania
  • Kursy walut
  • Centrum Finansowe
  • Bankier.TV
  • Newsletter
  • Twoje konto:
  • Wyloguj się
  • Zaloguj się
Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
  • Rynki
    • Depesze PAP
    • Komentarze rynkowe
    • Kryptowaluty
    • Giełda
    • Kryptowaluty
    • Waluty
    • Gospodarka
    • Surowce
    • Fundusze
    • Narzędzia
    • Wiadomości z rynków
    • Wywiady ze spółek
    • PPK
    • Binance (serwis partnera)
  • Twoje finanse
    Jak zarządzać Twoimi finansami?
    • Tanie konto
    • Oszczędzanie
    • Jak wziąć kredyt?
    • Mieszkanie na kredyt
    • Pożyczki pozabankowe
    • Nieruchomości
    • Moto
    • Ubezpieczenia
    • Emerytury
    • Domowe finanse
    • Narzędzia i kalkulatory
  • Biznes
    • Prowadzenie firmy
    • Podatki i ZUS
    • Płaca i kariera
    • Finansowanie
    • Windykacja
    • Technologia
    • Narzędzia
    • Konta firmowe
    • MamBiznes.pl
  • Porównywarki
    Porównaj produkty finansowe Logotyp Smart.Bankier.pl
    • Kredyty gotówkowe
    • Konta osobiste
    • Kredyty hipoteczne
    • Pożyczki na raty
    • Konta oszczędnościowe
    • Lokaty
    • Karty kredytowe
    • Konta firmowe
    • Promocje bankowe
    • Kredyty firmowe
    • Kantory internetowe
    • Kalkulator OC i AC
    • Ubezpieczenia turystyczne
    • Chwilówki
    • Kredyty konsolidacyjne
    • IKE i IKZE
  • Forum
    • Giełda
    • Jak grać na giełdzie?
    • Dzienniki giełdowe
    • Forex
    • Złoto
    • Gospodarka i polityka
    • Jak zacząć inwestować?
    • Banki
    • Chwilówki
    • Kryptowaluty
    • IKE/IKZE
    • ETF
  • Forum
    • Giełda
    • Jak grać na giełdzie?
    • Dzienniki giełdowe
    • Forex
    • Złoto
    • Gospodarka i polityka
    • Jak zacząć inwestować?
    • Banki
    • Chwilówki
    • Kryptowaluty
    • IKE/IKZE
    • ETF
  • Forex
    • Forum
    • Dodaj wątek
    • Moje posty
    • Obserwowane

Forum

  • Giełda
  • Jak grać na giełdzie?
  • Dzienniki giełdowe
  • Forex
  • Złoto
  • Gospodarka i polityka
  • Jak zacząć inwestować?
  • Banki
  • Chwilówki
  • Kryptowaluty
  • IKE/IKZE
  • ETF

Warto wiedzieć

  • Regulamin Forum Bankier.pl
  • Zgłoś naruszenie
  • Zgłoś skargę
  • Najczęściej zadawane pytania
  • Podatek giełdowy

Twoje Forum

  • Obserwowane wątki
  • Twoje posty

Archiwum

  • Podatki
  • Prowadzenie firmy
  • Ubezpieczenia i emerytury
  • Po godzinach
  • Nieruchomości
Forum Forex powrót do głównego postu
  • DAX ZIELEN C A STUDNIA Autor: ~SPAIN [83.0.161.*] 2016-01-09 11:05
    DO WYROBIENIA C prakuje nam parenascie pipsów 9600 a 9630 ale jak zielona puści to myśle ze nie bedzie zmiłuj sie !!

    http://stooq.pl/q/a/?s=fdx.f&i=d&u=17457767
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: DAX ZIELEN C A STUDNIA Autor: ~Takietam [88.156.54.*] 2016-01-09 13:20
    Po to wchodzą żeby opuściła innego powodu nie ma

    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [78.154.89.*] 2016-01-09 13:35
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: DAX ZIELEN C A STUDNIA Autor: ~wredny [86.63.111.*] 2016-01-09 13:43
    wygląda paskudnie , jedynie rentowność bundów może przeszkadzać w większej zwałce , rynki odcięte od narkotyku - tani pieniądz same nie dadzą rady pozostać na wysokich poziomach może być kula śniegowa i ucieczka do złota
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • uwaga Autor: ~SPAIN [83.0.161.*] 2016-01-11 10:26
    nie wiem jak wam ale mi to wyglada na próbe testu 10100 ? i mysle ze poki rynek nie zejdzie nizej 9280 to S niebezpieczne a bezpieczne na długo czyli po wybicu oporkow trzeba uciekac z s ponieważ dalej wisi duza trojka ktorej zasieg okolo 12 kola

    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: uwaga Autor: ~SPAIN [83.0.161.*] 2016-01-11 10:28
    poki co z gory mamy 10119
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: uwaga Autor: ~bax [31.179.22.*] 2016-01-11 11:25
    mocy niet wiec do kierunku glownego
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: uwaga Autor: ~SPAIN [83.0.161.*] 2016-01-11 11:39
    no nie maja mocy ale moga przy 800 zawrocic na L
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: uwaga Autor: ~BAX [31.179.22.*] 2016-01-11 11:46
    zawodowo to przykryja luke i powoli w dol teraz juz nizej 600
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: uwaga Autor: ~BAX [31.179.22.*] 2016-01-11 11:56
    tu mozna sobie zerkac na fb czy na procent w ciagu dnia podbic
    ale kierunek to rozstrzygnie sie wg mnie na punkcie 9308 predzej czy pozniej
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: uwaga Autor: ~SPAIN [83.0.161.*] 2016-01-11 12:08
    ten kierunek na 9308 to bez apelacyjnie rozstrzygnie jak wybija to nie bede zmiłuj ale i wegłud mnie to dobre poziomy na ryzyko ... i mysle ze nawt przy 9400 jak zejdzie to s mozna ryzyoac tak jak nizej tylko ze ze sl ale z tym daxem to jest tak ze przy wazych poziomach stoi az do zamkniecia 22 a po 22 w nocy 2-3 robia roz,,, ale to juz na fut... potem rynek rano sie otwerwa luka
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: uwaga Autor: ~BAX [31.179.22.*] 2016-01-11 12:11
    robota byla za prosta wiec cos wymysla bo przed 3 rano spadaja ile sie da potem patrza na chiny i rosna
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: uwaga Autor: ~bax [31.179.22.*] 2016-01-11 12:12
    chinczyki 5 proc w dol to i po wzrostach daxa
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: uwaga Autor: ~SPAIN [83.0.161.*] 2016-01-11 12:17
    nie wiem mam wrazenie ze na sile tego daxa trzymaja ob jak j... to tez nie bd zmiuj i te 8500 zbaczymyszybciej niz nam sie wydaje
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: uwaga Autor: ~wredny [86.63.111.*] 2016-01-11 13:15
    spokojnie zobaczymy i niżej ale 8500 to za 1-1,5 m-ca a teraz jest odbicie i może będzie nawet 10500 wyżej się już nie da!
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: DAX krotka Autor: ~SPAIN [83.0.161.*] 2016-01-11 12:36
    wyglada to na falke 1a do 5a ale... tez nie pasowało by mi takie mocne teraz podejscie bo by mysieli wyjsc wyzej 101120 wie epwnie zroia korekcjinke pod 920 i koljne cc jak wykrs

    http://stooq.pl/q/a/?s=fdx.f&i=1&u=17457767
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: DAX ZIELEN C A STUDNIA Autor: ~BAX [31.179.22.*] 2016-01-11 12:37
    najlepiej to na 15ce widac
    http://stooq.pl/q/a/?s=fdx.f&i=15&u=14538390
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: DAX ZIELEN C A STUDNIA Autor: ~SPAIN [83.0.161.*] 2016-01-11 12:47
    no kanal :) i tak ni w d.. ni w oko on sobie jest :P wiec wyjsc nie wpoinni jak maja zamiar spadac
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: DAX ZIELEN C A STUDNIA Autor: ~BAX [31.179.22.*] 2016-01-11 14:06
    znowu na 10
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: DAX ZIELEN C A STUDNIA Autor: ~wredny [86.63.111.*] 2016-01-11 14:10
    ale nie dzisiaj hahaha
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: DAX ZIELEN C A STUDNIA Autor: ~tomstach [89.229.56.*] 2016-01-11 14:18
    Eksperci no przemówcie po ludzku co z tym daxem jak wyjdzie ponad 9880 to co dalej???
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: DAX ZIELEN C A STUDNIA Autor: ~wredny [86.63.111.*] 2016-01-11 14:26
    przecież widać 10500 -9650 na razie jest grane
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: DAX ZIELEN C A STUDNIA Autor: ~SPAIN [93.105.177.*] 2016-01-11 21:58
    WEDŁUG MNIE JAK DAX WYJDZIE WYZEJ 9940 TO CELOWKA W 10100
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: DAX ZIELEN C A STUDNIA Autor: ~SPAIN [83.0.161.*] 2016-01-13 10:29
    jak 230 nie wytrzyma to idziem na 400 ;)
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: DAX ZIELEN C A STUDNIA Autor: ~bax [31.179.22.*] 2016-01-13 10:31
    edek nizej 10770 to bedzie 300 i wyzej
    a pokii nad1,08 to fb obroni nawet 200
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • Re: DAX ZIELEN C A STUDNIA Autor: ~SPAIN [83.0.161.*] 2016-01-13 10:52
    ostatnio pisales ze prawidolo edek w dol i dax tez w dol ... czyli zostajemy rzy tym edek dol dax do gory edek do gory dax na dol
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
  • dax A ORGR Autor: ~SPAIN [83.0.161.*] 2016-01-13 10:57
    CO BY NIE BYŁO NA KROTKIEJ RYSUJE NAM SIE TAKI ORGR

    http://stooq.pl/q/a/?s=fdx.f&i=5&u=17457767
    Odpowiedz Zgłoś do moderatora 0 0
1
  • Kurs Euro
  • Kurs dolar
  • Kurs frank
  • Kurs funt
  • Wiron
  • Przelicznik walut
  • Kantor internetowy
  • Kalkulator wynagrodzeń
  • Umowa zlecenie
  • Kredyt na mieszkanie
  • Kredyt na samochód
  • Kalkulator kredytowy
  • Revolut
  • Winiety
  • Jak grać na giełdzie?
  • Jak wziąć kredyt hipoteczny?
  • Rejestracja samochodu
  • Jak rozwiązać umowę z Orange
  • Program pit
  • Rozliczenie pit
  • pit 37
  • Pit 36
  • Pit 36L
  • Pit 28
  • Pit 11
  • Ulgi i odliczenia podatkowe
  • Koszty uzyskania przychodów
  • Sesje elixir
  • PB weekend
  • RRSO co to jest?
  • Blogbank.pl
  • Promocje bankowe
  • Stopa procentowa
  • SMART Bankier
  • Pieniądze na dowolny cel
  • Wygodne oszczędzanie
  • Prawo i pieniądze
  • Porady w finansach
  • Średnia krajowa 2023
  • Kalkulator zdolności kredytowej
  • Pożyczki na raty
  • Sklep Bankier.pl
  • ePIT
  • O nas
  • Reklama
  • Redakcja Bankier.pl
  • Patronat Bankier.pl
  • RSS
  • Centrum Prasowe
  • Produkty Finansowe
  • Kontakt
  • Zgłoś błąd
  • Mapa serwisu
  • Zarządzanie zgodami
Bonnier Business Polska Bankier.pl – Portal Finansowy – Rynki, Twoje finanse, Biznes Puls Biznesu pb.pl - rynek, akcje, spółka, przedsiębiorca, budżet Pulsmedycyny.pl - Portal lekarzy i pracowników służby zdrowia Smart Bankier.pl - Porównaj oferty pożyczek i kredytów Spotdata - Wizualizacja i analiza danych ekonomicznych Arslege - Platforma do nauki prawa przez Internet

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies | Polityka prywatności |