ten kierunek na 9308 to bez apelacyjnie rozstrzygnie jak wybija to nie bede zmiłuj ale i wegłud mnie to dobre poziomy na ryzyko ... i mysle ze nawt przy 9400 jak zejdzie to s mozna ryzyoac tak jak nizej tylko ze ze sl ale z tym daxem to jest tak ze przy wazych poziomach stoi az do zamkniecia 22 a po 22 w nocy 2-3 robia roz,,, ale to juz na fut... potem rynek rano sie otwerwa luka