• Przed raportem za I półrocze :)))))) Autor: ~janek [84.10.54.*]
    Podsumowanie konkursu w którym nie przewidziano nagród :))))))
    Dla przypomnienia w zeszłym roku II kw to 11,16 mln zysku netto :))))))))

    Dnia 2015-07-03 o godz. 18:01 ~abc napisał(a): > Stawiam na 10-12 mln.

    Dnia 2015-07-04 o godz. 08:53 ~gienio napisał(a): > Myślę że nie więcej jak 9,5 mln

    Dnia 2015-07-06 o godz. 09:47 ~janek napisał(a): > Obstawiam 13,5 mln

    Dnia 2015-07-06 o godz. 11:59 ~INVEST napisał(a): > ZASKOCZĄ RYNEK PONOWNIE 19-22

    Dnia 2015-07-06 o godz. 12:34 ~bialoczerwony napisał(a): > 13-13,5mln i to nie jest wszystko na co stać Datę

    Dnia 2015-07-06 o godz. 17:12 ~edek napisał(a): > Oby tylko powtórzyli wynik z zeszłorocznego drugiego kwartału

  • Re: Przed raportem za I półrocze :)))))) Autor: ~janek [84.10.54.*]
    No i mamy wynik :))))
    Mamy 13,9 mln zysku w drugim kwartale :)))))
    Powyżej oczekiwań ( z jednym wyjątkiem ) typujących :))))

    Najbliżej typowali ~bialoczerwony i ~janek :)))))))
    Gratki ~bialoczerwony ! :)
[x]
ABCDATA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.