Od kliku sesji systematyczne czyszczenie arkusza S, więc też sądzę, że w najbliższym czasie raczej w górę, ale waham się jeszcze z zakupem, czekam na większy wolumen.
Takie piep...nie Kris oznacza tylko jedno - jestem załadowany pod korek, zróbcie obroty to wam to sprzedam. Tutaj jest wielu takich co ładowało po 29-33 gr. :]
Powiem Ci tak: nie łapie się spadających noży, bo potem taki lament na forum. Jeśli o mnie chodzi, to dostałem cynka, dodałem do obserwowanych i jak się coś rozkręci to być może wejdę, jeśli nie to odpuszczam walor i tyle w temacie. Podzielić się własnymi przemyśleniami, to zaraz obszczekają...
Chyba nie myslales, ze cie beda glaskac po torbach. Rozgrzanym glowom przypomne niedawna podbitke do ponad 60 groszy. A skonczylo sie na miesiecznym postoju na okolicach 30 groszy.