Powiem Ci tak: nie łapie się spadających noży, bo potem taki lament na forum. Jeśli o mnie chodzi, to dostałem cynka, dodałem do obserwowanych i jak się coś rozkręci to być może wejdę, jeśli nie to odpuszczam walor i tyle w temacie. Podzielić się własnymi przemyśleniami, to zaraz obszczekają...