• Marazm Autor: ~Piotr [83.7.224.*]
    Czyżby wszyscy już na wakacjach ?
  • Re: Marazm Autor: ~ANTYSTEM [78.9.149.*]
    ZBIERAC CO JEST PO 3,34 PONAD 8K!
  • Re: Marazm Autor: ~daro [83.26.184.*]
    Dziwne zachowanie kursu a jeszcze dziwniejszy brak zainteresowania walorkiem
  • Re: Marazm Autor: ~zdziwiony [83.27.164.*]
    a spadki Was nie dziwią ??
  • Re: Marazm Autor: ~123 [78.8.97.*]
    spadek wywolany 5k akcji !heh

    tutaj szykuje sie wielka dzida!!

    wygalda jak przed wezwaniem obrotu zamarly,ktos kontroluje sytuacje!

    tak bylo swgo czasu na bipromecie i na colianie pozniej dzida!
  • Re: Marazm Autor: ~res [81.190.217.*]
    Wezwanie, przynajmniej na część akcji niewykluczone. Przy ff 45 % spółka może chcieć go zmniejszyć. Pytanie ile ponad kurs aktualny dadzą? 3,60-3,80? Chyba że wejdzie inwestor branżowy, wtedy możemy się spodziewać skoku jak na Bipromecie.
    Ja czekam przede wszystkim na info o sprzedaży nieruchomości. Do końca wakacji prezes ponoć pisał, że ma być zaliczka na koncie. To by był impuls do wzrostów. NA razie ktoś trzyma ewidentnie kurs stawiając po kilka tysięcy akcji po prawej.
[x]
PROTEKTOR -0,82% 1,21 2026-06-24 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.