• po raporcie... Autor: ~japuk [85.222.116.*]
    jak tam dzieci po raprting...duzy szoking????? litosciwie niewymienie moich słodkich krytyków po raporting powinnismy pikowac i błagac zeby ktos kupił wory tego nieszzesnego pelletu? wg mnie nastepny raporting, pomimo działan , wspaniaej młodej kadry, szukania rynków i inne bajery tez strata....
  • Re: po raporcie... Autor: ~inwestor [5.172.247.*]
    jest zysk=jest dobrze a będzie tylko lepiej!!!
  • Re: po raporcie... Autor: ~japuk [85.222.116.*]
    możesz zacytowac ten fragment, gdzie sie pojawił zysk?
  • Re: po raporcie... Autor: ~Ktostam [46.77.124.*]
    Wystarczy pobrac plik pdf i przeczytac ze zrozumieniem.
  • Re: po raporcie... Autor: ~solon [83.238.161.*]
    suche liczy mówią, ze jest kolejny kwartał strat, literackie opowieści przedstawiaja sie jak zawsze pięknie
  • Re: po raporcie... Autor: ~1916 [46.186.7.*]
    uciekać z plockiegp łajna > mordzinski na debiucie brał za rente.
  • Re: po raporcie... Autor: ~compson [79.187.205.*]
    Tutaj w każdej chwili może być pewnie powtórka z Apanetu.

  • Re: po raporcie... Autor: ~Apa [77.65.21.*]
    Analogia jest, nie da się ukryć...ale z wejściem czekam na zwiększenie popytu, bo na razie obroty mizerne.

  • Re: po raporcie... Autor: ~1916 [46.186.0.*]
    akcje czekają na wejście > dzisiaj PANIKA .
  • Re: po raporcie... Autor: ~cierpliwy [31.183.73.*]
    Błagam, nie porównujcie tej spółki do Apanetu, jedyne podobieństwo jest takie, że obie spółki od debiutu pikowały w dół (pomijając sam debiut, który był sztucznie pompowany, żeby ogłosić go sukcesem). Apanet spadł, ale tam się zaczęło dziać dużo dobrego i kurs zasłużenie odbił, tutaj nie ma do tego powodu, niestety. Ciekaw jestem co się będzie działo po asymilacji. Advantum Investments, który posiada większość akcji serii C ma siedzibę tuż obok Comeco, więc oni wiedzą najlepiej co się w spółce dzieje, jeżeli zaczną walić w rynek, to słabo to widzę, jeżeli nie tzn, że nadal widzą potencjał.
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.