jak tam dzieci po raprting...duzy szoking????? litosciwie niewymienie moich słodkich krytyków po raporting powinnismy pikowac i błagac zeby ktos kupił wory tego nieszzesnego pelletu? wg mnie nastepny raporting, pomimo działan , wspaniaej młodej kadry, szukania rynków i inne bajery tez strata....
Błagam, nie porównujcie tej spółki do Apanetu, jedyne podobieństwo jest takie, że obie spółki od debiutu pikowały w dół (pomijając sam debiut, który był sztucznie pompowany, żeby ogłosić go sukcesem). Apanet spadł, ale tam się zaczęło dziać dużo dobrego i kurs zasłużenie odbił, tutaj nie ma do tego powodu, niestety. Ciekaw jestem co się będzie działo po asymilacji. Advantum Investments, który posiada większość akcji serii C ma siedzibę tuż obok Comeco, więc oni wiedzą najlepiej co się w spółce dzieje, jeżeli zaczną walić w rynek, to słabo to widzę, jeżeli nie tzn, że nadal widzą potencjał.