• Inwestor strategiczny Autor: ~olo [31.132.65.*]
    Drewex: Otwarta droga do układu

    Nadzorca sądowy wycofał wniosek o zmianę
    W kwietniu sąd się do wniosku przychylił.

    – Dzięki decyzji nadzorcy restrukturyzacja firmy może przyspieszyć. Skłoni to sąd do niezwłocznego wyznaczenia terminu zgromadzenia wierzycieli w sprawie przyjęcia układu – komentuje Paweł Paluchowski, prezes Dreweksu.
    Liczy, że zostanie on zawarty jeszcze w I kwartale 2014 r.

    Drewex pozyskał inwestora strategicznego, który pomógł porozumieć się z bankiem DnB Nord w sprawie spłaty przeterminowanego kredytu. Wykupił również wierzytelność Raiffeisen Banku. Inwestor pozostaje anonimowy. Wiadomo już, że nie jest to firma z branży (Drewex produkuje meble dziecięce).

    – Plany zakładają budowę wokół Dreweksu grupy przemysłowej na bazie innych podmiotów kontrolowanych przez inwestora.
    Szczegóły przedstawimy po przyjęciu układu – mówi Paluchowski.

    Według naszych informacji inwestorem jest osoba prywatna, przedsiębiorca.
    PARKIET
  • Re: Inwestor strategiczny Autor: ~Ate [79.188.32.*]
    >
    >Według naszych
    > informacji inwestorem jest osoba prywatna, przedsiębiorca.
    > PARKIET


    M Patrowicz ? ;-)
  • Re: Inwestor strategiczny Autor: ~wojtek [109.243.217.*]
    ,,:)patro to by tu zrobił taką wirówkę że łóżeczka drewexu były by za małe:)
  • Re: Inwestor strategiczny Autor: ~abc [82.129.206.*]
    Dnia 2014-04-24 o godz. 07:26 ~Ate napisał(a):
    > >
    >Według naszych
    > informacji
    > inwestorem jest osoba prywatna, przedsiębiorca.
    >
    > PARKIET


    M Patrowicz ? ;-)
  • Re: Inwestor strategiczny Autor: ~Ate [79.188.32.*]
    proszę, bardzo proszę....

    Niech DREWEX idzie w górę jak szalony. Widły za widłami.
    Nie ukrywam, jestem posiadaczem skromnego pakietu.

    Mam marzenie kupić starego Mercedesa 123 coupe ( 1983-85r , silnik 2,8 Litra )


    Zróbcie coś dobrego dla człowieka i kupicie moje akcje po 1,1 zł

    Z góry dziękuję
  • Re: Inwestor strategiczny Autor: ~analityk [193.111.166.*]
    Racjonalne działania zarządu przynoszą oczekiwane efekty..
  • Re: Inwestor strategiczny Autor: ~Acer [178.219.119.*]
    Czekamy na kolejne info, które na stałe przeniesie nas powyżej 60gr. Wkrótce...
[x]
DREWEX 8,23% 0,55 2019-09-25 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.