Niestety jest to typowe polactwo a po 13-14 można było napchac pełne wory ale portki sie telepały a teraz pozostaje wyc tylko no ale nic straconego bo jak sie kupi teraz to i tak jeszcze sporo do zarobienia będzie.
Budopol pomimo iz jest w upadlosci jest w duzo lepszej kondycji niz wiele innych spolek ktore w upadlosci nie sa.Nawet teraz ma spore przychody i przynosi zyski jedyny problem to chwilowy brak plynnosci dlatego spolka musiala zlozyc wniosek o upadlosc bo wymaga tego prawo w takich przypadkach.Mysle ze niebawem poznamy inwestora bo przeciez rodzina musi sobie pomagac no i do konca roku uklad powinien byc zaklepany a wtedy powrot powyzej 1zeta.
27 luty raport.. Do tego czasu trudno coś powiedzieć ja oczywiście licze na wzrost ale by on był realnie muszą być wyniki..Duży obrót może też świadczyć że ktoś dużo skupił jeśli zrobił to umiejętnie to trudno zauważyć ale to również się okaże