• BRASTER Autor: ~Ewa [83.20.99.*]
    Warto jeszcze wejść na tym poziomie cenowym?
  • Re: BRASTER Autor: ~Cycek [89.228.96.*]
    Nie warto to balon. Kogo obchodzi przełom w diagnostyce nowotworowej? Kto by chciał mieć taki patent?
  • Re: BRASTER Autor: ~olka [83.8.177.*]
    Bardzo fajna odpowiedź.
  • Re: BRASTER Autor: ~Ewuś [83.31.138.*]
    Miedicalalgorithmics wzrósł w ciągu 6 miesięcy ponad 400%
    Na Brasterze dziś obroty+ 3 x Medalgor
    A do wyników jeszcze 2 dni
  • Re: BRASTER Autor: ~Cycek [89.228.96.*]
    Dnia 2014-02-10 o godz. 10:54 ~Ewuś napisał(a):
    > Miedicalalgorithmics wzrósł w ciągu 6 miesięcy ponad 400%
    > Na Brasterze dziś obroty+ 3 x Medalgor
    A do wyników jeszcze
    > 2 dni

    Więc wyciągnij wnioski
  • Re: BRASTER Autor: ~ale [89.229.147.*]
    Wyciągnij wnioski - gra w ciemno.
    Wyniki badań dobre to spoko.
    Wyniki badań złe - leci spowrotem na 3 zyla.
    50:50
    Duże ryzyko.
    Za duże.
  • Re: BRASTER Autor: ~Cycek [89.228.96.*]
    Spółka dopiero wróciła do ceny z debiutu. Ryzyko jest zawsze. Może faktycznie lepiej poszukać pewniejszych spółek.
  • Re: BRASTER Autor: sir_dominic [90.207.15.*]
    spokojnie z porownaniami do mega, oni w momencie wejscia na gielde mieli juz urzadzenie i je zaczeli sprzedawac, pozyskiwali nowe kontrakty i rozwijali istniejacy produkt. Poki co Braster nie ma co sprzedawac oprocz pomyslu, wiec prosze jednego z drugim zeby nie nadymali balona i nie na naganiali. Jak ma urosnac to urosnie bez twoich fantastycznych porownan do spolek z zupelnie innej ligi.
  • Re: BRASTER Autor: ~Cycek [89.228.96.*]
    Podobnie jak MediAlgo, tak i Braster mają super produkt. Ale są lata do tyłu jeżeli chodzi o czerpanie z niego zysków. Dlatego też kapitalizacja brastera obecnie jest 20krotnie niższa, niż medicala
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.