spokojnie z porownaniami do mega, oni w momencie wejscia na gielde mieli juz urzadzenie i je zaczeli sprzedawac, pozyskiwali nowe kontrakty i rozwijali istniejacy produkt. Poki co Braster nie ma co sprzedawac oprocz pomyslu, wiec prosze jednego z drugim zeby nie nadymali balona i nie na naganiali. Jak ma urosnac to urosnie bez twoich fantastycznych porownan do spolek z zupelnie innej ligi.