• APEL Autor: ~czesiek [80.48.48.*]
    Proponuję dzień 27 czerwca 2013 r.(czwartek) dniem solidarności z akcjonariuszami spólki CEDC,których GPW pozbawiła własności,poprzez anulowanie akcji na mocy prawa amerykańskiego. KNF i GPW nie zrobiły nic, by obronić polskiego ,drobnego akcjonariusza,chociaż miały ku temu odpowiednie instrumenty prawne.Akcjonariusze,którzy posiadali ponad 50% akcji spółki CEDC stracili swoje pieniądze, około 350 mln złotych.
    DZISIAJ TO ONI, JUTRO TO MOŻESZ BYĆ TY !!!!
    Proponuję w dniu 27 czerwca 2013 r. NIE DOKONYWAĆ ŻADNYCH TRANSAKCJI GIEŁDOWYCH i w ten sposób wyrazić swoje oburzenie z postawy GPW i KNF, jakie zajęły w sprawie spółki CEDC. Może strata finansowa uświadomi IM, że to ONI są dla akcjonariuszy ,a nie odwrotnie.
  • Re: APEL Autor: ~janek [77.252.254.*]
    jezeli kupuje sie spolki takie ja CEDC to sie nie dziwcie ze straciliscie swoje pieniadze.
    glupota nie boli a inwestycja wiaze sie z ryzykiem.

    zycze udanych ine\westycji
[x]
BYTOM 0,75% 2,75 2018-11-28 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.