• Larry to oszust Autor: ~hahah [62.141.212.*]
    poczytajcie wątki ari i kkh zanim kupicie kiedykolwiek jakąkolwiek akcje przez niego polece
    taka rada a co zrobicie wasza sprawa
    polecam szczególnie wątek ari a będziecie w szoku jak można kłamać i oszukiwać
  • Re: Larry to oszust Autor: ~kipo [85.221.208.*]
    tak tak na bankierze to sami prawdo-mówcy
    tylko prawie wszyscy mają czarne jęzory od kłamstw
    byle wyrolować,byle zarobić....
  • Re: Larry to oszust Autor: larry21flynt [37.8.201.*]
    Dnia 2013-03-04 o godz. 19:42 ~hahah napisał(a):
    > poczytajcie wątki ari i kkh zanim kupicie kiedykolwiek
    > jakąkolwiek akcje przez niego polece
    taka rada a co
    > zrobicie wasza sprawa
    polecam szczególnie wątek ari a
    > będziecie w szoku jak można kłamać i oszukiwać

    no gejuchu widzę, że cię coraz bardziej boli, że inni zarabiają a ty dalej klepiesz biedę
  • mam szczepionkę! Autor: ~lekarz-jk [193.200.47.*]
    larry wyszedłeś z kanałów i znowu szczekasz,dorwę cie i zaszczepię na tronda he
  • Re: mam szczepionkę! Autor: ~lekarz-jk [193.200.47.*]
    może zaczniesz w końcu zarabiać na chleb i masło he he
  • Re: mam szczepionkę! Autor: larry21flynt [37.8.201.*]
    Dnia 2013-03-05 o godz. 09:32 ~lekarz-jk napisał(a):
    > może zaczniesz w końcu zarabiać na chleb i masło he he


    na to co ci dolega nie ma lekarstwa można tylko spowalniać rozwój choroby schizie
  • Re: mam szczepionkę! Autor: ~awe [83.12.104.*]
    spadaj stąd biedaku, bo kurs wogóle już nie ruszy chyba, że w dół :)
  • Re: mam szczepionkę! Autor: ~pyrkosz [85.221.208.*]
    wsteczny i rura
  • Re: mam szczepionkę! Autor: larry21flynt [37.8.201.*]
    Dnia 2013-03-05 o godz. 10:05 ~awe napisał(a):
    > spadaj stąd biedaku, bo kurs wogóle już nie ruszy chyba, że
    > w dół :)

    bidna to twoja rodzina, że musi cię znosić a mi nie zależy na tym by kurs rósł wręcz przeciwnie, bo jeszcze nie kupiłem tyle ile chciałem, buraku !!! ale co ty możesz wiedzieć o zarządzaniu wielkością pozycji
  • Re: mam szczepionkę! Autor: ~awe [83.26.242.*]
    jak widać po kursie, zarządziłes pozycją, biedaku :-D
  • Re: Larry to oszust Autor: ~hahah [62.141.212.*]
    i tu zrobił dokładnie to samo
    przyszedł nakłamał okradł i poszedł kraść gdzie indziej
    zapamiętajcie ten nick - larry21flynt - jedna z większych złodziejskich kanalii na tym forum!!!!!!!!!!!!
  • Re: Larry to oszust Autor: ~działka [178.43.153.*]
    cieszę się, że pierwszy na tym forum rozszyfrowałem larry ego
    zjabał nam kurs
    ale to już mam nadzieję koniec epatowania jego ryyżym fartem

    pozdrawiam larry leszczu :)
  • Re: Larry to oszust Autor: ~Własnie [83.8.239.*]
    Tu niektórzy to maja nawet czarne dusze
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.