poczytajcie wątki ari i kkh zanim kupicie kiedykolwiek jakąkolwiek akcje przez niego polece
taka rada a co zrobicie wasza sprawa
polecam szczególnie wątek ari a będziecie w szoku jak można kłamać i oszukiwać
Dnia 2013-03-04 o godz. 19:42 ~hahah napisał(a):
> poczytajcie wątki ari i kkh zanim kupicie kiedykolwiek
> jakąkolwiek akcje przez niego polece
taka rada a co
> zrobicie wasza sprawa
polecam szczególnie wątek ari a
> będziecie w szoku jak można kłamać i oszukiwać
no gejuchu widzę, że cię coraz bardziej boli, że inni zarabiają a ty dalej klepiesz biedę
Dnia 2013-03-05 o godz. 10:05 ~awe napisał(a):
> spadaj stąd biedaku, bo kurs wogóle już nie ruszy chyba, że
> w dół :)
bidna to twoja rodzina, że musi cię znosić a mi nie zależy na tym by kurs rósł wręcz przeciwnie, bo jeszcze nie kupiłem tyle ile chciałem, buraku !!! ale co ty możesz wiedzieć o zarządzaniu wielkością pozycji
i tu zrobił dokładnie to samo
przyszedł nakłamał okradł i poszedł kraść gdzie indziej
zapamiętajcie ten nick - larry21flynt - jedna z większych złodziejskich kanalii na tym forum!!!!!!!!!!!!