Dnia 2013-03-05 o godz. 10:05 ~awe napisał(a):
> spadaj stąd biedaku, bo kurs wogóle już nie ruszy chyba, że
> w dół :)
bidna to twoja rodzina, że musi cię znosić a mi nie zależy na tym by kurs rósł wręcz przeciwnie, bo jeszcze nie kupiłem tyle ile chciałem, buraku !!! ale co ty możesz wiedzieć o zarządzaniu wielkością pozycji