• Imponujące prognozy za IQ 2012 Autor: ~Obserwator [193.239.136.*]

    http://www.tvncnbc.pl/11891087,0,0,1,1,ratunek-dla-dss,tvn_cnbc.html
    o samym PC Guard jest od 6 min 25 sec.

    1. Przewidywany skonsolidowany przychód PC Guard za IQ 2012 porównywalny z całym przychodem firmy za rok 2011
    2. Od dłuższego czasu toczą się rozmowy z partnerem – spółką branżową zainteresowaną zakupem pakietu kontrolnego PC Guard.

    O ile tą drugą informację trudno zweryfikować to pierwsza będzie prosta do sprawdzenia. Nie sądzę by Prezes Narkiewicz mijał się z prawdą.
    Jednym słowem zapowiada się bardzo ciekawie. Jeśli doszedłby to tego stabilny inwertor PC Guard może być zupełnie inaczej postrzegany niż obecnie co będzie miało przełożenie na kurs aukcji.
    Ostatnie wzrosty (końcówka ubiegłego tygodnia) potwierdzaja większę zainteresowanie spółką, myślę jednak że to dopiero początek.
  • Re: Imponujące prognozy za IQ 2012 Autor: ~Obserwator [194.150.251.*]
    W ostatnich 2 tygodniach infa o dwóch projektach - wdrożeniach systemu Graffiti.ERP. Widać firma systematycznie realizuje wdrożenia systemów biznesowych - podstawowej działalności firmy.
  • Re: Imponujące prognozy za IQ 2012 Autor: ~jan [164.127.158.*]
    niestety koleś tylko siebie samego przekonałeś:) radze ucźyć się słowa KRACH
  • Re: Imponujące prognozy za IQ 2012 Autor: ~zzz [93.105.164.*]
    Dnia 2012-05-09 o godz. 21:43 ~Obserwator napisał(a):
    > W ostatnich 2 tygodniach infa o dwóch projektach -
    > wdrożeniach systemu Graffiti.ERP. Widać firma
    > systematycznie realizuje wdrożenia systemów biznesowych -
    > podstawowej działalności firmy.

    No proszę kolejne dwa wdrożenia kwiecień ,maj.
    To już siedem wdrożeń w tym roku ..., a mamy dopiero maj.
    Jest dobrze :-)



  • Re: Imponujące prognozy za IQ 2012 Autor: ~zzz [93.105.164.*]
    Szkoda że infa pojawiają się tylko na stronie Pcguarda .
    Nie ma ich na ESPI (nie każdy przegląda stronę spółki) .

    Trochę dziwna ta polityka zarządu z informowaniem o nowych wdrożeniach.
  • Re: Imponujące prognozy za IQ 2012 Autor: ~jan [81.219.7.*]
    koledzy moze byscie troche spasowali i spojrzeli realnie na spolke i koniunkture na rynkch ,po co ten nadmierny entuzjazm(? )
    cale te forum to glownie sciemnanie i wciaganie do gry napalonych i niezbyt dobrze przygotowanych leszczy.

    wiecej rozwagi ,a rozumiem przez to chociazby podejscie SWOT.
  • Re: Imponujące prognozy za IQ 2012 Autor: ~xxx_bankier [153.19.129.*]
    ok zmieniam ton guard spada na 50 gr

    :]

  • Re: Imponujące prognozy za IQ 2012 Autor: ~jan [81.219.7.*]
    teraz mi naprawde zaimponowales :)
  • Re: Imponujące prognozy za IQ 2012 Autor: ~xxx_bankier [153.19.129.*]
    wzajemnie pozdrawiam
[x]
PCGUARD 0,00% 0,38 2009-03-20 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.