Dnia 2012-05-09 o godz. 21:43 ~Obserwator napisał(a):
> W ostatnich 2 tygodniach infa o dwóch projektach -
> wdrożeniach systemu Graffiti.ERP. Widać firma
> systematycznie realizuje wdrożenia systemów biznesowych -
> podstawowej działalności firmy.
No proszę kolejne dwa wdrożenia kwiecień ,maj.
To już siedem wdrożeń w tym roku ..., a mamy dopiero maj.
Jest dobrze :-)