• Negatyw Autor: ~pronoksik [83.242.82.*]
    nie ma sie czym przejmowac po prostu oszukali was pokupowaliscie akcje za zawyzona cenne i teraz z was sie smieje pronox bedzie caly czas miedzy 11gr a 13 gr i nawet nie liczcie ze 14 grudnia sie cos zmienni daliscie sie wpuscic w malinki z kolcami to teraz cierpcie i uczcie sie ze granie na gieldzie to nie zabawa w piaskowanic
  • Re: Negatyw Autor: ~doremi [24.46.117.*]
    popieram tego syfu juz nie mam w notowaniach kilka miechow pozdro
  • Re: Negatyw Autor: ~syfek [193.200.150.*]
    syf, syf, syf.................... ale poniżej 0,10zł warto zaryzykować na małe co nie co :)
  • Re: Negatyw Autor: ~jarjar [83.151.41.*]
    i nie szkoda Wam czasu żeby to czytać a tym bardziej pisać
  • Re: Negatyw Autor: ~mario [46.204.51.*]
    przegieli pałe
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.