• at erg Autor: ~krokus [95.41.83.*]
    wg mnie sa 3 bardzo wazne poziomy do przelamania. pierwszy 1.01-1.02. potem 1.1-1.12 i najwazniejszy to przelamanie trendu na poziomnie ostatniego szczytu czyli 1.21. potem, ale to dopiero jakby przebilo te 1.21. a Wy jak to widzicie. Zapraszam do dyskusji.
  • Re: at erg Autor: ~krokus [95.41.83.*]
    no i obroty...
  • Re: at erg Autor: ~mer [212.109.150.*]
    mi się wydaje że to krótkie odreagaowanie, a kurs po przełamaniu ostatniego ważnego z punktu teorii fibbo wsparcia będzie dążył do zniesienia całej fali wzrostowej czyli do poziomu0,76.
  • Re: at erg Autor: ~td [83.13.70.*]
    jeśli trwale pokonamy 93 gr to moim zdaniem najbliższy opór jest na poziomie 99 gr;

    zgadzam się, że główne punkty oporu to szczyty z 08-06-2011 (1,09 zł) i z 25-05-2011(1,26 zł);

    zaproponowałem wartości ze skali intraday bo pokazuje rzeczywiste zmiany kursu
  • Re: at erg Autor: ~krokus [95.41.83.*]
    zgadzam sie z Toba. Faktycznie 1.26 bedzie kluczowe.
[x]
ERG -0,47% 42,00 2026-06-24 12:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.