• brak wyobrazni Autor: ~sad [93.105.104.*]
    Jak tak dalej pojdzie to radykalnie zmniejszy sie liczba grajacych na gieldzie i wszyscy na tym straca. Powod jest oczywisty: nikt nie lubi manipulacji i tracic pieniedzy. Najgorsze, ze Ci wielcy experci z tv i forum duzo mowia - czesto klamia i blefuja, a konskekwencji zadnych nie ponosza.
  • Re: brak wyobrazni Autor: ~Wayz [64.120.135.*]
    Jak chcesz zarobić zerknij na WFM wskaźniki i AT oraz faktyczną sytuację firmy.
    Ale dużo czasu nie zostało za moment wybicie !!!
  • Re: brak wyobrazni Autor: ~Jan [91.210.242.*]
    można spojrzeć na wykres tygodniowy -5letni-jeżeli poprowadzi się linie 1-po dołkach i 2-po szczytach -tworzy sie duży klin ,kurs zmierza do dolnej linii do 80gr, czy się zatrzyma i odbije?, czy przebije w dół -? Może faktycznie już niedługo zaczną brać. Niestety tego klina zauważyłem jak już miałem duże straty.
  • Re: brak wyobrazni Autor: ~Swets [93.115.248.*]
    http://www.biznesradar.pl/notowania/WFM#at
[x]
ERG -0,47% 42,00 2026-06-24 12:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.