Jak tak dalej pojdzie to radykalnie zmniejszy sie liczba grajacych na gieldzie i wszyscy na tym straca. Powod jest oczywisty: nikt nie lubi manipulacji i tracic pieniedzy. Najgorsze, ze Ci wielcy experci z tv i forum duzo mowia - czesto klamia i blefuja, a konskekwencji zadnych nie ponosza.
można spojrzeć na wykres tygodniowy -5letni-jeżeli poprowadzi się linie 1-po dołkach i 2-po szczytach -tworzy sie duży klin ,kurs zmierza do dolnej linii do 80gr, czy się zatrzyma i odbije?, czy przebije w dół -? Może faktycznie już niedługo zaczną brać. Niestety tego klina zauważyłem jak już miałem duże straty.