15.07. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 40/2011
Zarząd Anti S.A. informuje, iż w dniu wczorajszym podpisał z Miastem Jelenia Góra umowę na wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania pn."Przebudowa fontanny wraz z zagospodarowaniem terenu u zbiegu ulic: Al. Wojska Polskiego i Wolności", polegające na budowie fontanny". Powyższa umowa stanowi uzupełnienie do umowy na wykonanie zadania pn. "Uatrakcyjnienie turystyczne Uzdrowiska Cieplice poprzez rewitalizację parków zdrojowych - etap I Rewitalizacja Parku Zdrojowego". Zamawiający, Miasto Jelenia Góra, w ogłoszeniu o zamówieniu przewidział zamówienia uzupełniające do 20% wartości zamówienia podstawowego.
Za wykonane prace ANTI S.A. otrzyma wynagrodzenie w wysokości 990 000,00 zł brutto.
Termin zakończenia prac - 20.09.2011 r.
Zamawiającemu przysługuje od Wykonawcy zapłata kary umownej za odstąpienie od umowy z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy w wysokości 20% wynagrodzenia umownego.
Pozostałe warunki umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.
Jako kryterium uznania w/w umowy za znaczącą Anti S.A. przyjęła wartość przedmiotu umowy w wysokości co najmniej 10% kapitałów własnych.
o co chodzi, dlaczego ktoś dołuje specjalnie ten skarb ???
może chcą zebrać jeszcze???
czyżby promocja jeszcze trwała ? i jak długo, przecież to absurd ta cena, gdzie KNF ?
a gdzie psychiatra dla Ciebie ..spojrz w raport finansowy ile warta jest jedna akcja spolki ...niech najpierw choc skromny zysk wykaza za drugi kwartal ...a za caly rokk potrzebuja jakies 12 mln zeby cena rynkowa byla rowna wartosci ksiegowej spolki ..bo na razie to bardzo przewartosciowana spolka ...
Ten odpał jak o tym piszesz jest związany ze zmianami organizacyjnymi w firmie. Będzie o tym głośno na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy w sierpniu. Zaczyna się coś dziać bo oprócz wielu podpisywanych umów, było cicho o zmianach wewnątrz firmy o których się mówiło na początku roku, a które mogą przyczynić się do znacznego polepszenia wyników.
Ten odpał jak o tym piszesz jest związany ze zmianami organizacyjnymi w firmie. Będzie o tym głośno na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy w sierpniu. Zaczyna się coś dziać bo oprócz wielu podpisywanych umów, było cicho o zmianach wewnątrz firmy o których się mówiło na początku roku, a które mogą przyczynić się do znacznego polepszenia wyników.
nie ważne przy jakich obrotach, ważne że brak jest tych zniecierpliwionych, nie ma kto już wyrzucać papiera
i masz klarowną sytuację że jakby ktoś chciał dołować kurs to by mógł zjechać w dół do granic wyobraźni na jednej sesji, ale nikt nie chce tego robić - a więc teraz tylko w górę.
będzie , ale jak split zrobią
anti świetnie sobie radzi, spółka płynności nie ma zbytniej ale trzyma się lepiej niż kghm
jak otrzymam kasę za sprzedaż mieszkania to wszystko wpakuję aby uśrednić, i będzie kosmos, oby tylko nie było odpału przedwczesnego bo nym nie wytrzymał takiej porażki