• Pytanie do spółki TELFORCEONE i odpowiedź: Autor: ~maarc [159.50.249.*]
    20:16 Proszę o odpowiedź na 2 pytania: 1. Wprowadzenie telefonów z systemem Android przez firmę myPhone nie okazało się chyba trafną decyzją z powodu znikomego popytu. Jaki będzie wpływ tej decyzji na wyniki 4kw i w kolejnych okresach? 2. Czy Telforceone bierze pod uwagę wprowadzenie spólki myPhone na rynek GPW lub New Connect w celu pozyskania dalszego finansowania. Z poważaniem,

    Szanowni Państwo,
    Dziękujemy za wiadomość i zainteresowanie Grupą TelForceOne SA.

    Ad.1

    Spółka Myphone wprowadzanie nowych serii poprzedza sygnalną partią testową. Taka też procedura została zastosowana w przypadku telefonu z systemem Android. Model ten nie będzie kontynuowany, nie będzie też to miało wpływu na wyniki 4Q i kolejnych okresów ze względu na fakt, iż podstawowa dla spółki linia produktowa to Simple Life, gdzie spółka ma bardzo znaczące udziały rynkowe w Polsce i Europie Środkowej.

    Ad. 2

    W najbliższym czasie nie jest rozważane wprowadzenie spółki myPhone na rynek GPW lub New Connect.

    Z poważaniem,
    Magdalena Kuczkowska
    Relacje Inwestorskie TelForceOne SA
    E: relations@telforceone.com


  • Re: Pytanie do spółki TELFORCEONE i odpowiedź: Autor: ~Kiepsko [77.237.15.*]
    No to jezeli dobrze rozumiem to całą ambicją myPhone jest upychanie śmiesznych telefoników z dużymi klawiszami. Nie dziwie się że kurs sie sypie bo zgodnie z definicja kupuje się przyszłość a ta wyglada bardzo źle. Zapomnijcie o jakichkolwiek umowach z operatorami. A co z kosztami rozwoju i wdrożenia telefonu? Czy wiecie ile kosztuje forma do produkcji głupiej plastikowej obudowy takiego telefonu. KW 4 to będzie dramat a ten rok to już równia pochyła!
  • Re: Pytanie do spółki TELFORCEONE i odpowiedź: Autor: ~cierpliwy [89.79.18.*]
    Gdyby był dramat to prezes by nie był takim optymistą. Wyniki jak wyniki będą dobre i tak sie nic nie zmieni. Społce brak poprostu zainteresowania bo co to za obroty śmieszne. Gdybym chcial sprzedac moje akcjie to juz by bylo -10%.

    Szkoda ze reszta rosnie a my sie osuwamy.
[x]
TFONE 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.