• trzymanie kursu Autor: dalesio [87.206.39.*]
    co za baran trzyma kurs! wczoraj pozstawił zatorowe zlecenie przy 97 dzis juz na 96, znowu zejdziemy w okolice 90
  • Re: trzymanie kursu Autor: ~Andrzej_P [178.37.15.*]
    Dnia 2010-11-10 o godz. 10:17 dalesio napisał(a):
    > co za baran trzyma kurs! wczoraj pozstawił zatorowe
    > zlecenie przy 97 dzis juz na 96, znowu zejdziemy w okolice
    > 90

    Spokojnie. Widać ma tym jakiś cel. Czyli zebrać najwięcej jak najniżej.
    I widzę wyraźne przelewanie między swoimi koszykami aby tylko wystraszyć.
    Nie zjedziemy niżej tylko akcjonariusze muszą mieć "jaja". Kto ich nie ma niech wyłączy notowania i idzie na spacer...
  • Re: trzymanie kursu Autor: ~Rodriguez [83.238.58.*]
    Haha no to skoro właśnie zjadłem sobie śniadanko, to myślę, że byłby to dobry moment na spacer z pieskiem ;DDD Bo, aż śmierdzi tu podpuchą. ;D
  • Re: trzymanie kursu Autor: ~Cacunia [192.168.11.*]
    Panikarze wysypuja , a Leszcz sukcesywnie zbiera. Potem 2 zniknie i bedzie odjazd na 1,2 zeta.
[x]
MIRACULUM -3,89% 0,54 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.