Dnia 2010-11-10 o godz. 10:17 dalesio napisał(a):
> co za baran trzyma kurs! wczoraj pozstawił zatorowe
> zlecenie przy 97 dzis juz na 96, znowu zejdziemy w okolice
> 90
Spokojnie. Widać ma tym jakiś cel. Czyli zebrać najwięcej jak najniżej.
I widzę wyraźne przelewanie między swoimi koszykami aby tylko wystraszyć.
Nie zjedziemy niżej tylko akcjonariusze muszą mieć "jaja". Kto ich nie ma niech wyłączy notowania i idzie na spacer...