• Kupować - Wasko juz na plusie!!! Autor: ~olo [77.252.74.*]
    jak wyzej
  • Re: Kupować - Wasko juz na plusie!!! Autor: ~krz [213.158.197.*]
    2010-10-25 Dlaczego zarząd obejmował akcje w cenie 16 gr za akcje w dn. 18 listopada? Czy było to wcześniej planowane? Nietrudno zauważyć że następnego dnia WASKO, czyli spółka która ma 12% akcji SSI, podała komunikat o bardzo istotnym kontrakcie, po którym kurs Wasko, jak i SSI "wystrzelił". Można odnieść wrażenie że było to wykorzystanie informacji poufnej.

    Na wstępie chcemy jasno zaznaczyć, że Zarząd SSI SA nie posiada i nigdy nie posiadał dostępu do informacji poufnych w rozumieniu ustawy w strukturze Wasko SA.

    Aktualny portfel SSI jest zbudowany bez kontraktów z Wasko.

    Zarząd oraz osoba mająca w strukturze Emitenta dostęp do informacji poufnych nabyły akcje na podstawie umowy cywilno – prawnej w transakcji pozarynkowej.

    Transakcja, o której mowa była zaplanowana już miesiąc wcześniej.

    Sugerowanie, że Zarząd wykorzystał jakiekolwiek informacje poufne jest uchybioną interpretacją. Zbieżność dat jest przypadkowa.
  • Re: Kupować - Wasko juz na plusie!!! Autor: ~olo [94.254.202.*]
    Trudno zarzucac cos prezesom - kazdy chce zarobic kilka zlotych. Dla mnie problemem moga byc jedynie ich kompetencje a zasadniczo ich brak. Mlodzi musza sie troche jeszcze poduczyc - co nie zmienia faktu ze 27 czy 28 letni prezes do mnie nie przemawia. Bardziej istotne wszakze jest to od kogo zostaly nabyte akcje. W kwestii Wasko - oczywiscie takie tlumaczenie to bujda na resorach. Spolka uczestniczac w przetargu musiala sobie juz we wstepnym etapie zbudowac male konsorcjum - wiec tlumaczenie sie prezesa jest dziecinne. Lepiej takie rzeczy pominac i nie starac sie nawet kompromitowac probowaniem podania pokretnego tlumaczenia. Niech zarabia i niech da zarobic .
[x]
SSI 0,00% 0,01 2014-02-17 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.