narazie male obroty i spada,ale wystrzal juz tuż tuż,gdy pisałem o ampli jakis czas temu to mnie wyśmiewano,teraz ja sie śmieje jak wyskoczyłem po 7
pozdrowienia dla wszystkich
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 14 / 2010
Data sporządzenia: 2010-09-20
Skrócona nazwa emitenta
INDYKPOL SA
Temat
Informacja o ogłoszeniu planu połączenia - zawiadomienie pierwsze
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Stosownie do art. 504 Kodeksu Spółek Handlowych Zarząd INDYKPOL SA w Olsztynie zawiadamia akcjonariuszy Spółki o zamiarze połączenia ze spółką "Biokonwersja" Sp. z o.o.
Plan połączenia Indykpol S.A. w Olsztynie jako spółki przejmującej i "Biokonwersja" Sp. z o.o. w Olsztynie, jako spółki przejmowanej został ogłoszony w Monitorze Sądowym i Gospodarczym numer 177 w dniu 10 września 2010 roku pod poz. 11167.
Z dokumentami określonymi w art. 505 Kodeksu spółek handlowych, tj.
1. planem połączenia,
2. sprawozdaniami finansowymi oraz sprawozdaniami zarządów z działalności łączących się spółek za trzy ostanie lata obrotowe wraz z opinią i raportem biegłych rewidentów,
3. załącznikami do planu połączenia określonymi w art. 499 § 2 KSH,
akcjonariusze Spółki będą mogli zapoznać się od dnia 20 września 2010 roku w siedzibie Indykpol S.A. w Olsztynie przy ulicy Jesiennej 3 pok. 407."
A może jakiś komentarz od siebie do tego tekstu ? Myślę że część ludzi przeczyta Info ale za bardzo i tak nie wie o co chodzi, czyli jaki to ma wpływ na kurs, warto inwestować czy nie ? Takie konkretnie wypowiedzi cieszą czytelników :)