EUR spadło i trzyma się 4 zł bez korekty co jest korzyścią dla Graala. Do tego giełdy w USA zamknęły się na dużym plusie. Możliwe że to już ten moment kiedy graal rozpocznie wędrówkę we właściwym kierunku i we właściwym tempie.
Do tego wszyscy analitycy mówią zgodnie że czas na korektę a rynek prawie nigdy ich nie słucha. Na tej podstawie sądzę że zapowiadają się wzrosty przez jeszcze dobrych kilka miesięcy, chyba że analitycy nagle zmienią zdanie i będą pisać że korekty nie będzie
Komentarzy na graalu typu kiedy wzrosty/czemu nie rosnie itp też zniknęły, w zamian pojawiły się komentarze frustratów którzy pozbyli się spółki i próbują czarnego PR - to również wbrew pozorom dobrze świadczy o akcjonariacie-uległ odleszczeniu.
Czekamy na wyniki Q4 a tymczasem w Q1 mamy tanie eur czyli dobrą bazę pod zakup tańszego surowca a to oznacza dodatkowych kilka milionów nieplanowanego zysku.
GRAAL SA terminy przekazywania raportów okresowych.
20.01. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 2/2010
Zarząd Graal S.A. z siedzibą w Wejherowie zgodnie z brzmieniem ő103 ust. 1 Rozporządzenia
Ministra Finansów z 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych
przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za
równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem
członkowskim, informuje niniejszym o terminach przekazywania raportów okresowych w 2010
roku
Rozszerzony skonsolidowany raport kwartalny za IV kwartał 2009r. - 01 marca 2010r.
Raport roczny i skonsolidowany raport roczny za 2009r.- 30 kwietnia 2010r.
Rozszerzony skonsolidowany raport za I półrocze 2010 r. - 31 sierpnia 2010r.
Rozszerzony skonsolidowany raport kwartalny za III kwartał 2010r. - 15 listopada 2010r.
Zarząd GRAAL SA informuje także, że zgodnie z ő 101 ust. 2 Rozporządzenia Spółka nie
będzie publikować raportu za II kwartał 2010 r. Jednocześnie, zgodnie z ő 83 ust. 1 i 3
Rozporządzenia Spółka informuje, iż w raportach skonsolidowanych kwartalnych i półrocznym
zawarte będą odpowiednio kwartalne informacje finansowe i półroczne skrócone jednostkowe
sprawozdanie finansowe.
Raport to da się skorygować na własne potrzeby i będzie taki jaki życzy sobie zarząd i RN. Teraz spólki starają sie nie wykazywać zysków a raczej ukrywać.Zależy jeszcze kto manipuluje kursem. Mimo dużych obrotów to akcji nikt nie kupuje i nie sprzedaje.Jeden manipulator przerzuca własne akcje tylko dlaczego??
No właśnie. Gdzie jest napisany termin raportu za IQ? Nie ma. Będzie raport półroczny 31 sierpnia. Pod wyniki grać się tu nie da. Może ten Koral, co ma zadebiutować na GPW coś pomoże. Ale ja osobiście w te fuzje i wprowadzanie spółek zależnych nie wierzę.
pod wyniki da się, w marcu wyniki, w kwietniu wyniki. Nie da się grać pod wyniki Q1 , przynajmniej narazie bo wg mnie poprostu o Q1 zapomnieli i niedługo zrobia korektę.