Pomarzyć zawsze można. Zobacz co się dzieje na Bluetax. Żebyś mógł sprzedać z prawej lub kupić z lewej przyjdzie ci czekać miesiącami.
Nie rozumiem sensu wchodzenia w groszówki. Fakt, im tańsza akcja tym procentowo zysk większy. Tylko, że ludzie nie rozumieją, że im tańsza akcja tym trudniej ją korzystniej kupić i sprzedać.
Żeby bujać kursem trzeba najpierw wyłożyć grube miliony na zebranie planktonu a szanse na to, że się znajdzie naiwnych do zakupu są też minimalne.
dzięki szczupak, wszystko sobie zapisuję i przed snem wkuwam na blachę bo te twoje wywody takieee, truudnnee, eh, a ile się nauczyłem !!!!!!!....., dzięki ....he he he
ja toto wcierwo wywalilem patrze na to scierwo i zawsze to samo , bede czekal na 4 gorosze albo 3 grosze wiecej za to nie dam niech sobie tak spada jak spadnie do 2 grosze to kupie duzo to wtedy sobie kupie i niech se lezy bo kupie tanio a teraz to nic z tego juz chyba nie bedzie wiec to wywalilem i czekam