• Dywidenda na kontach Autor: ~Bronek [104.28.131.*]
    Zaraz pojawi się dywidenda na kontach maklerskich. Ciekawy jestem jaki będzie ruch. Nie sądzę żeby Ci co już sprzedali akcje (po 17.06) teraz reinwestowali kasę z dywidendy, a więc myślę że kurs już się ustabilizował po realizacji zysków. Więc jest to okazja do zakupu. 125zl za akcje Orlenu to jest nadal potencjał do wzrostów 135-150zl to nie jest wygórowana cena za akcje.
  • Re: Dywidenda na kontach Autor: ~Iza [31.175.164.*]
    No właśnie się zastanawiam co zrobić. Czy dokupić akcji Orlenu za te pieniądze czy może zainwestować w coś innego.
[x]
PKNORLEN -1,78% 123,70 2026-06-26 11:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.