łaczył się na webinar Genomteca. Za hotelowym oknem jasno więc east coast. Przy okazji zdementował spekulacje o zaangażowaniu Medinice czy osobistym w akcje GMT. Ciekawy jestem celu wizyty, może opowie coś na WZA. p.s. widzę, że malarze wykresów w akcji :)
W USA za niedługo dopnie taki big deal że szczęki wszystkim opadną a trole bez akcji będą nam zazdrościć przez lata a sobie nie będą mogli darować że wiedząc co tu się szykuje za deal zostali bez akcji.