• Handelek i WZ w Euvik Autor: ~dzieciak [162.252.114.*]
    To sa profity.Wydaje sie ze naturalna rzecza byloby wejscie na wyzszy poziom.
    Swiat sie rozlegulowal sprawni i szybcy wygraja.
    Prezes po przejsciach inni w ukladach Czy wystarczy im determinacji by wejsc na wyzszy poziom czy raczej beda sie czolgac wic i wic az sie zaplacza.Chyba ze wejda ukraincy bo w tym sektorze dobre sa zwroty.Drony roboty Teraz wyglada na to ze jeszcze bedzie sciema i wyczekiwanie i mamienie
[x]
KOMPUTRON -0,51% 5,85 2026-06-23 16:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.