To sa profity.Wydaje sie ze naturalna rzecza byloby wejscie na wyzszy poziom.
Swiat sie rozlegulowal sprawni i szybcy wygraja.
Prezes po przejsciach inni w ukladach Czy wystarczy im determinacji by wejsc na wyzszy poziom czy raczej beda sie czolgac wic i wic az sie zaplacza.Chyba ze wejda ukraincy bo w tym sektorze dobre sa zwroty.Drony roboty Teraz wyglada na to ze jeszcze bedzie sciema i wyczekiwanie i mamienie