Jw. Słup , wynajęty przez największą spekule na tym gniocie.
Ale jak to się stało , że został słupem spadkowym. Otóż sprawa była skomplikowana gdyż po 17 kwietnia po 2018 roku po zawieszeniu na spółce została niezliczona liczba wisielców nie liczących nawet że kiedyś wlicza w pit stratę.
Światełko w tunelu zaświeciło gdy spółka wróciła do żywych. Część rozgarniętego akcjonariatu wywaliła na pierwszych sesjach z ogromną stratą. Reszta licząca na cud że spółka wróci do ceny z zawieszenia trzymała papiery.
Ale słup Marian zaczął działać w zaciszu już wcześniej by uwiarygodnić jego intencje i jedyne słuszne. Uwiarygodnił się mocno bo kurs faktycznie leci na pysk i ulica oddaje gdyż się okazuje że Marian miał rację.
Podsumowując Marian ma zadanie wtopić się w tłum uwiarygodnić się i odebrać wyszukanymi akcjonariatu resztki nadziei i akcji , które masa wisielców jeszcze ma.
Kiedyś był taki słup na spółce Krezus o pseudonimie Herman tylko on nadawał w drugą stronę
Dodać trzeba , że czesc wyszukanego akcjonariatu , który został po odwieszeniu liczył na cud że cena wróci do ceny z odwieszenia. Ale żadna normalna spółdzielnia nie będzie przepłacać za tak cenny walor skoro można to odebrać za 0,3 lub 0,2 jak rzesz wisielców na samym początku była przeogromna
Po odwieszeniu ulica miała miliony akcji. Myśląc logicznie spółka wraca do żywych i do wyceny chociażby sprzed zawieszenia. Ale logiki w giełdzie nie ma bo tych wiele mln akcji ma ulica a nie zainteresowana nimi spółdzielnia.
Jeżeli kurs będzie rósł nikt tych mln sztuk szybko nie odda. Więc trzeba iść w drugą stronę ze swoim słupem , który już od samego początku jest wiarygodny . Gdyż kurs podąża jak on powie.
Oczywiscie słupów jest wiecej.Jest jeszcze Miki XYZ ,Don Pedro ,kpt.sowa i jeszcze może paru. innych. Wszystkich akcji jest 100 mln 34 mln ma Preezes 10 mln DNLD,który sypie i pod te info słupy widza nadzieje na oddawanie akcji przez ulicę a pewnie sami od nich biorą 6 mln Q1 FIZ Czyli wychodzi ,ze prawie połowa jest niewiadoma No 3 % ma Generali.Może ktoś jeszcze pod progiem o których nie wiem I teraz słupy muszą tak rozlokowywać akcje między soba by nie przekroczyć 5 % bo musi byc komunikat
Skupili 43% w ostatni rok to wystarczy 9 slupow. Teraz 10 ty skupi od abrisa ktory zwiewa bo chowa kase na cyprze. No i powinnabyc zaraz letnia zadyma w srodku zimy. Karuzela z prezesami czas start!
Bredzisz Bingo, zapewniam ciebie że takie coś się nie wydarzy. Zacznij planować już wyklejanie swojego kibla papierem. Odsyłam cię do NWZA z 26.01.2023 roku, tam zapadły decyzję akcjonariuszy Capitea. I nie masz na to żadnego wpływu.
O jest i on to była pomyłka mieli 1.8% .Ktoś tu pisał że wysypali resztę . Tego nie wiem . Ale widać poinformowany jesteś dobitnie kto ile ma.
A tu Koniuszy ile masz ???
Marian jak walne zwolaja to wtedy sie dopiero kurs ustali. Trzymac dzieciaki nie oddawac papieru bo za chwile kazdy glos bedzie w cenie zlota jak abris reszte wywali. Liczcie % i nie wymiekac.