Re: Bedziecie tesknic? Autor: ~Krzysztof [109.173.155.*] 2025-11-06 20:50
Napisał bo była kpina że spółki w którą zainwestowal. Tam dziś prawie 40% na plusie. U nas bez zmian. Został wcześniej wywołany do tablicy to się odezwal. Miał prawo
Krzysztofie, no proszę, co się z tobą stało ???
Ty tak na poważnie???
To odniosę się do tego co napisałeś.
Po pierwsze, skąd wiesz, że difihuho kpił z Fintech??? Dla mnie to było jego typowe opluwanie tej Spółki. Dać przykłady tej wg Ciebie "kpiny" ???
Po drugie ja wiem, z jego własnych wyklepań na tym forum, że nie jest posiadaczem akcji tej Spółki. Skąd Twoja wiedza, że zainwestował w Fintech???
"Tam", czyli gdzie ??? Jeżeli wg Twojego "tam", to Adiuvo ( itu pytanie z czego wywodzisz, że Adiuvio?), to wg mojej skromnej wiedzy, wzrost 30,84%, to nie "prawie 40%" jak stwierdziłeś.
Po trzecie, Co ma "wywoływanie" tego bez akcyjnego hejtera tej Spółki, z jego deklaracją, ze "Opuszczam was na miesiac bo i tak tego do tego czasu nie odwiesza"
Odwiesili ???
"Prawo" jak to określiłeś, to ma i miał zawsze. Tylko, że prawo to jedno, a przyrzeczenie to drugie :-))))))))))))