drodzy, spółka publikacją jednostkowych nie pomaga zdecydowanie. W długim okresie tutaj i tak powinno być istotnie drożej. 18mln EUR kontrakt jest na Mirande więc dopiero w konso się pokażę, być może dopiero w 4Q. Wynik konso w tym roku i tak będzie rekordowy :)
po co tak gadać? ja już od 3 tygodni nie mam akcji i jakoś nie celebruje spadków. Twoje gadanie jest zwyczajnie żałosne, jak na czerwono to mówi a nie mówiłem, a jak na zielono to cisza.
rzeczywiście wynik jednostkowy jest slaby, ale robotę robią inne spółki z grupy. Mnie troche dziwi podanie prognozy wynikow matki i brak wynikow grupy. To jest mało spojne. Wg teorii spiskowej tak mozna by pewną grupę inwestorow przestraszyc i obniżyc kurs. A za chwile gdy pojawią sie wyniki skonsolidowane to się okaże że wynik grupy nadal jest baaaardzo dobry i ktos na tej roznicy kursu zarobi.
Dnia 2025-10-24 o godz. 16:25 ~falcao napisał(a): > drodzy, spółka publikacją jednostkowych nie pomaga zdecydowanie. W długim okresie tutaj i tak powinno być istotnie drożej. > 18mln EUR kontrakt jest na Mirande więc dopiero w konso się pokażę, być może dopiero w 4Q. Wynik konso w tym roku i tak będzie rekordowy :) >
A taniej nie będzie, 12 zaryglowane, Papier musi być mega odleszczony, ponieważ przy wzrostach pojawia się mało postów pozytywnych. Za to jak spadnie parę procent pojawia się istna lawina postów naganiających na spadki. Moim zdaniem kółkowicze i niedowiarki już oddały. Zremb już depcze Lubawie po piętach. RSI poniżej 70 a USA pewnie na zielono. Zapowiada się kolejny szybki ruch w górę na Lubawie w tym tygodniu, a spółka, która będzie produkowała drony przyszła do mnie :-) Już chyba wiadomo, co tu się szykuje - wystarczy połączyć kropki! xD