Ty ktosiu, jak byś nie skakał tak po wszystkich wątkach i nie pisał czego nie mamy.
To byś mniej potrzebował tego papieru toaletowego, który ci ciągle drożeje.
Akcje ci tanieją - papier toaletowy drożeje - zwolnij trochę bo się chłopie wykonczysz
Tylko bez żartów z naszej perły może 30 zł to nie będzie , ale , ale w 3,50 zł jestem gotów uwierzyć Po 3,5 roku wiary w potencjał na rozwój, wiary we wzrosty , jeszcze ten nieszczęsny live z prezesiną przelewa się czara z nadzieja ,przepraszam wszystkich POPEŁNILIŚMY MEGA OGROMNY BŁĄD w doborze spółki do inwestycji . Wybraliśmy gniota , a nie przyszłość. Pozdrawiam i przepraszam jak kogoś z Was akcjonariuszy obraziłem. Zaznaczam nie zamierzam sprzedać ze stratą .
Nie popełniłeś błędu w sensie dosłownym. Zostałeś perfidnie oszukany przez zarząd, który robi to nadal od kilku lat. I nie Ty powinieneś na tym tracić, lecz prezes powinien został doprowadzony do prokuratury, spółka zdjęta z GPW, majątek sprzedany i rozdysponowany na pokrycie strat inwestorów.
Nie żartuję. Dziwi mnie, że tysiące oszukanych nie chcą podjąć wspólnych działań, aby wyciągnąć konsekwencje wobec zarządu. Dziwi również, że obecnie rządząca ekipa nie chce zainteresować się tematem "mamy lek". Mogliby starać się ukarać senatora.
W tym wszystkim cieszy jedynie, że już nikt nie nabiera się na kłamstwa i nie ma zainteresowania akcjami. Gra tylko automat.
A niesamowite jest to, że obecny prezes jest przekonany, iż może powtórzyć ograne numery, jak np. "mamy umowy" (to zadziałało w 2020 roku) i "mamy inwestora" (też zadziałało kilka lat temu). Ale ludzie już znają tę spółkę. Sądząc po coraz gorszych wynikach finansowych, poznali się również kontrahenci.
Interesuje mnie z jakiego powodu jeden z kontrahentów nie zapłacić ponad 8 mln. Jest nieuczciwy czy czeka na "mamy produkty" podobnie jak my na "mamy lek"? Może jako inwestorzy moglibyśmy skierować wniosek o wyjaśnienie sytuacji?