tutaj żadna taka informacja nie ruszy nagle kursu. obecna struktura akcjonariatu nie wróży dynamicznego wzrostu. zakładam przez kolejny rok stagnacje. chyba że jakieś przejęcie podbije chwilowo kurs. dla mnie to plus bo spokojnie zwiększam zaangażowanie. Bardziej ciekawi mnie jaką politykę dywidendową będzie prezentować spółka. .
Bo nie ma spekulantow proste. To spolka typowo fundamentalna poki co a obecna wycena/kurs jest w cenie debiutu. Byla proba zejscia i wybrania papiera ale jak widac nie ma chetnych na sprzedaz bo kolejne zamowienia wskazuja ze nie ma pod co spadac - spolka ma zapewnione prace na jakis czas zyski beda to kto ci ruszy szybko kursem kolejne pozytywne ezpiki wlatuja jak nie spekula a tej poki co nie ma.
Tymczasem wpada kolejna umowa na 33,3 mln. Jedyne czego nie wiemy, to jakie umowy zawierali przed wejściem na giełdę np. W 2024r. Myślę jednak, że nie tyle i nie tak często. Po wynikach będziemy mądrzejsi. Pozdrawiam:)