spółka przez 3 ,5 roku była w bess'sie teraz moim zdaniem wszystko w dół Excellence do góry na 50 gr. :))) GPW szkoda ,że cisza z ich strony , żadnych planów nie zdradzili , a może doszli do wniosku ,że ciszej to znaczy dalej :))
Spokojnie. Po co się denerwować jak nie ma do tego powodu. Robimy swoje i tyle bo nic się w spółce złego nie dzieje. Kto oddał jego sprawa ja mogę jedynie coś podebrać i tyle w temacie.
Hahahaaha , próby wywolania paniki ?:) Obudź się chłopie, spółka nie budzi zaintersowania rynków,głównym kupującym jest Ciecierski bo jemu to sie opłaca a więszkośc " akcjonariuszy " wisi tutaj na hakach i modli sie o podbicie zeby to sprzedać.
Ciecierski kupuje bo to jego spółka jego dziecko i nie dziwie się ze tak reaguje na tą sytuację. Jeśli chodzi o brak zainteresowania to na razie może być małe bo większe bedzie potrzebne później ale już na innym poziomie i w innej rzeczywistości. Ale to takie moje gdybanie .