Dużo akcji odebrali na tym poziomie po kilkadziesiąt sztuk brali. Patrząc na AT to ostatnio wszystkie wybicia były po 2 dni z rzędu na mocnych wzrostach i przy dużym wolumenie.
Ja tam usredniam. Od 29 gr . niedługo wyniki,
Smok na wojnie czy bez wojny i tak zyska.
Teraz remonty, po wojnie remonty a i niech drony wejdą do produkcji to moze z pomocą trałow ,,drony będą rozminowywaly ukraine. A jeszcze niech wrzucą do produkcji jakieś nowe drony transportowe . to bedzie kura znosząca zlote jaja
Mocne wsparcie dzisiaj na 41. Wszystko idzie na tym poziomie i popyt ciągle głodny. Jak uzbierają ile chcą pomiędzy 41 - 44gr to poleci w mig na 50 gr. USA odcina pomoc Ukrainie i również Polsce i Europie. Zakłady w Europie będą teraz miały zbyt i więcej zamówień, skoro USA wstrzymuje pomoc militarną. Robi się ciekawie. Dlatego Sungragon, Lubawa, Zremb i Protektor tak mocno rosną od kilku dni.