Patrząc historycznie to skup jest najlepszym terminem do sprzedaży. Po skupie zwykle następuje kolejny spadek gdzie się opłaca zbierać. Wątpię żeby ktoś chciał przerywać ten cykl.
Przydałby się normalny krajowy skup na naszych warunkach
A nie usa -wysoki podatek za nic. Jak na warunkach usa to sprzedaje przez giełdę jak będzie podbitka z 5 zl
W końcu ktoś podniósł temat skupu w usa. Brawo. @fuks nawijał Wam i sobie makaron na uszy , zapominajac o warunkach skupu i jako kompletny amator nie wiedzial nawet dlaczego tak mało akcji wzięło w nim udział. Czytać i myśleć. Niech ignorancja @fuksa będzie dla was przestrogą
Geniuszu to odpowiedź ile są teraz w stanie skupić przy takiej podaży.Fundy już raczej nie sypią towarem za ostatni kwartał niecały 500 tys akcji się posypało od fundów.Czekam na odpowiedź..