Dzisiejszy ponad 7% wzorst milo mnie zaskoczyl. Mam nadzieje, ze teraz na dobre ergis przekroczyl granice 3zl i zblizamy sie malymi krokami do kolejnego ronwego poziomu jakim jest poziom 4 zl. Damy rade?
Wyniki na pewno będą super, zwłaszcza, że Euro spadło a to było główną przyczyną ujemnego wyniku. Bo przecież wynik operacyjny był rewela na koniec I kw. Pozdrowionka, będzie dobrze. :)))
samo nie urośnie do roboty.Ale najpierw trzeba tylko odebrać jakieś skromne 1,2 mln akcji od bandy z AIG.Tak więc może ktoś ma 4 mln wolnej gotówki aby włozyć w ergis.Jak podaje powiązany może nawet będzie 20:)
Wartosc ksiegowa ponad 4zl . Nie uzasadnione ? A spadek do 1,18 byl uzasadniony ? Prosta sprawa kto widzi swietny papier powoli dokupuje i tyle. Po wynikach za 1 polrocze 5 zl i tyle.