.........z takim dnem inwestorskim jak << Autorka >> to szkoda wdawać się w polemikę bo smród od niej wali !!!! Ci którzy znają papier wiedzą o co chodzi tj.najpierw zadyma , obroty a potem .............nic. Życzę normalnym akcjonariuszom tej spółki wzrostu ale UWAGA NA SMRÓD OD<< Autorki >> ja wolę normalniejsze spółki jak np PLASTBOX który po korekcie dokupię. Jeszcze jedno STALEXPORT był jak dobrze pamiętam i po 57 i poniżej 1 zł. jest to inwestycja dla wytrwałych.
Widać ** AWAS*** ma kompleks smrodu :))) pewnie niemoże znieść tego jak sam śmierdzi :))) ja tam od smrodu z daleka jaknajbardziej:P ***AWAS*** niegniewaj sie ale trzaba sie myć a nie pisać o tym że sie śmierdzi na forum
........patrz śmierdzący głąbie na PLASTBOX którego nie masz a żal dupę przepraszam śmierdzącą twoją dupę ściska.Dalej stękaj jak twój stalexport a ja zaczynam realizację dzisiejszych zysków Pa , Pa SMRODLIWY NAGANIACZU !!!!!!!!!!! Współczuję ci ale takie jest życie. GBURY DO DZIURY.