• analogia na wykresie Autor: ~pazdzioh [192.168.1.*]
    porównajcie sobie wykresy tfone z wybiciami na wykresach astarty i centrozapu. podbitka-zjazd-konsola-droga pod górkę. na tfone była podbitka i powrót do poziomu poprzedniego, później konsola i teaz zaczynamy marsz w górę. podstawy fundamentalne do wzrostów są dość spore.
[x]
TFONE 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.