Bo widzę już podniete jaki to nie osiągnięto zysk. W raporcie zaznaczono, że to jednorazowo bo był bonus.
A druga kwestia to przepływy. Operacyjne 8baniek na minusie więc gotówki zamiast przybyć to ubyło. 2kw przychody będą symboliczne a koszty pewnie spowodują stratę i kolejne ujemne przepływy.
Lepiej przeczekać i wskoczyć jak będzie coś więcej o cyber slash
Cos czuje, że żałujesz że nie dobrałeś i próbujesz zaciągnąć ręczny. Giełda wycenia jak zawsze przyszłość. Kurs będzie jechał pod cyber slash a nie jak już będzie coś o cyber slash
Jak już będzie coś o CS, to cena będzie wyżej i wyżej, bo rynek wycenia przyszłość, a nie teraźniejszość. Zatem gdy już będzie duuużo wiadomo o CS, to będzie czas na realizację zysków. Ale każdy robi, jak chce.
Ta jasne. Nie zdąrze kupić. Te same bajki pisali przy premierze gh2. Sugerowali, że zostałem na peronie i chce odebrać takie akcje. Gdzie te leszcze są teraz? Uśredniają w dół i ciągle niżej. Bierz po 1.4 bo towaru sporo
Nie wiem po co bijesz pianę. Sam zarobiłeś na gr2 i chcesz zarobić na CS. Kupuj kiedy chcesz i tyle. Ty po prostu chcesz wejść na gotowe drożej, a inni kupują teraz i mają czas na poczekanie dwa, trzy lata.
A reszta to z czego? Ze sprzedaży gier na steam? Jeśli tak sugerujesz to gratki :)
A reszcie ubranych polecam zerknąć na roczny wykres. Piszecie jak to jest super a rynek swoje
Te wyniki pokazują, że OML robi CS w sposób zyskowny. Przychody z kamienia milowego CS pokryły z nawiązką koszty tego projektu do tej pory. W kolejnych kwartałach będą kolejne kamienie milowe, a tantiemy z GR2 też zaczną w końcu pojawiać się w wynikach.
Nie koleżko! Żadne emocje. Po prostu albo chamsko manipulujesz albo nie rozumiesz podstawowych zasad ekonomii. Jak się coś tworzy albo kupuje celem osiągnięcia zysku to się na to najpierw wyklada pieniądze. OML wyraźnie mówił że CS to ogromny projekt, dlatego operacyjnie są na minusie, a ty próbujesz wmówić że takie rzeczy robi się bez kosztowo. Wlasciciel sklepu też wszystkie produkty które sprzedaje dostał bezkosztowo?
który nie jest w stanie przeczytać raportu ze zrozumieniem i pojąć, o co chodzi z Rozliczeniami Międzyokresowymi:
Spółka dokonuje czynnych rozliczeń międzyokresowych kosztów, jeżeli dotyczą one przyszłych okresów sprawozdawczych. Bierne rozliczenia międzyokresowe kosztów dokonywane są w wysokości prawdopodobnych zobowiązań przypadających na bieżący okres sprawozdawczy . Koszty tworzenia gier poniesione przed rozpoczęciem sprzedaży lub zastosowaniem nowych rozwiązań ujmowane są jako nakłady na prace rozwojowe w toku i prezentowane jako rozliczenia międzyokresowe długoterminowe. W momencie zakończenia prac i ujmowania nakładów związanych z realizacją danego projektu następuje przeniesienie nakładów z pozycji rozliczenia międzyokresowe do pozycji koszty zakończonych prac rozwojowych, prezentowanych w bilansie jako wartości niematerialne i prawne.