fajnie by było, ale tylko pod warunkiem aktywności popytu.
PS. wiemy że spółka jest nie dowartościowana, jeżeli w raporcie wyjdą ponad kreskę to będzie sygnał, ale jeszcze przed nami długa drogra .
Też uważam że może tak być. Powód o ile RK jest zainteresowany kupnem TFONE nadal to może skupować zwłaszcza ze sprzedał 300 000 własnych akcji po 9zł. Więc gotówkę ma. kwestia tylko na co? Czy na reklamy czy na dystrybucyjną sieć.
Spokojnie jeszcze 12 sesji do wynikow. Klimat na gieldzie jest optymistyczny ale ja osobiscie mysle ze czeka nas jeszcze zjazd na Wig-20 1450 w maju. Pozdro !!!