Czy mozesz napisać dlaczego tak uważasz?
Też uważam że może tak być. Powód o ile RK jest zainteresowany kupnem TFONE nadal to może skupować zwłaszcza ze sprzedał 300 000 własnych akcji po 9zł. Więc gotówkę ma. kwestia tylko na co? Czy na reklamy czy na dystrybucyjną sieć.
może ktoś coś konkretnego wie??
Krzysztof