Alicjo, nie oceniam. To Twoje życie i Twoje ciało. I uwierz, że piszę to z pełną odpowiedzialnością, bo jestem za wolnością człowieka. Ty wybrałaś sprzedawanie się bogaczom i nic mi do tego. Mnie irytuje tylko twój bełkot tutejszy. A "dzieciaka" to ci jakiś stary bogacz może zrobić jeśli nie będziesz uważała.
Wiem Ala, ale tak jak pisałem kilka dni temu . Zobacz do jakiego momenty doszliśmy tutaj ze cieszmy się z 1 zł jak pójdzie w górę
Oboje wiemy ze to nie o to chodzi na tej spolce
Boję się jednak emisji bo pieniądze rzeczywiście mogą się kończyć. Oni muszą coś wykombinować by wyciągnąć ulicę na te 16zl. Ostatnio dało się zrobić obrót 1mln to da się zrobić i 3mln. No chyba że są już dogadani na sprzedaż narazie prócz Synektik i Bioceltix spółki są dolowane.