Jaki hit? hahah https://www.youtube.com/watch?v=ayKICAIUHkA Obaczej sobie komentarze pod Sony Am i the only one who thinks the gameplay looks very very stiff?
Niezadowoleni sa chyba tylko CI co chcieli combat jak z ghostrunnera..... uważam, że to co zrobili po prostu pasuje do silent hilla, nie potrzeba tu więcej "mięska"
IDK, trailer dziwnie zmontowany. Najpierw klimatyczne kadry z nastrojową muzyką a na koniec zostawili widza ze sztywną nawalanką w akompaniamencie gitary elektrycznej. Można to było lepiej wyważyć. Dalej wydaje mi się, że gra będzie udana, ale ten trailer nie siadł jak powinien.
na teraz rywalem dla Bloober jest 11bit, obie firmy są tez wydawcami, oraz obie zajmują się niszowymi produkcjami, 11bit jest wyceniany przez analityków na 2mld
cd project czy techland zjada bloober na śniadanie jeszcze