co racja to racja :D
jeśli spółka ponownie bedzie miała tak dobre wyniki za 1Q 2009, to nie ma innej możliwości jak wzrost kursu o 20 - 50%
LPP wstawiam do grona "spółek ciekawych" i bedę ją obserwował
Rok temu posłuchałem się rekomendacji kupuj przy Apatorze w momencie kiedy miałem sprzedać wyszedłem na tym bardzo zle,straciłem cały zysk i teraz na pocieszenie pozostaje mi dywidenda.
Z Lpp podzielam wasze zdanie nie jest tak zle jak to przedstawiają w rekomendacjach.