“W zeszłym roku dynamika przychodów DataWalk spadła do +8 proc. r/r. Z kolei po trzech kwartałach 2023 r. przychody spółki spadły o 30 proc. r/r, a w samym III kw. 2023 r., aż o 41 proc. r/r. Są to dynamiki, które pokazują problemy spółki ze skalowaniem biznesu i podważają racjonalność obecnie stosowanego modelu biznesowego (czyli pozyskiwanie kolejnych transz finansowania w celu dynamicznej poprawy przychodów przy ujemnych marżach)”
Tomasz Rodak, który w raporcie z 8 grudnia wydał rekomendację fundamentalną “trzymaj” (cena docelowa to 53 zł), zakłada, że cały rok zakończy się przychodami w wysokości 26,1 mln zł, co oznacza ich spadek o 22 proc.
To Q4 na plusie , to chyba dobrze ...?
Reko jest wydana na podstawie danych z raportu Q3 + espi. BOŚ nie ma żadnych innych danych ze spółki bo nie może mieć nowe dane będą w marcu.
Prezes wyraźnie powiedział ze emisji nie będzie obecnie ale anal uparcie twierdzi ze będzie czyli zakłada że prezes publicznie kłamie.
W tej reko anal z BOŚ przyznaje się "że nie rozumie" paru rzeczy... dodatkowo nagle zaprzestali analizy wyceny porównawczej koszyka... zostawię to bez komentarza..
Generalnie ta reko wygląda jak wciśnięte na siłę w grudniu, bo musieli cos opublikować w tym roku, tak działa program rekomendacji GPW.
Idealny unijny klient na soft DW: AMLA – Urząd ds. Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy https://forsal.pl/swiat/unia-europejska/artykuly/9380457,amla-ue-utworzy-nowy-organ-ds-przeciwdzialania-praniu-pieniedzy.html
Iiwestor, typowo zkwasnialy kapusciak ,ktory wyplywa tylko przy brzydkiej pogodzie. Niezbyt orginalne. Dlaczego tacy faceci przypominaja mi tych pisowcow ,ktorzy na ostatnim posiedzeniu sejmu jak kolki dukali z kartki co im napisano.
Dnia 2023-12-15 o godz. 08:04 ~pikuś napisał(a): > Dnia 2023-12-14 o godz. 20:43 ~akak napisał(a): > > ~pikuś Czego oczekujesz ,że tak jej wyczekujesz ? > > więcej danych o Q4 i przyszłym roku, bo kolejnej konf możemy się spodziewać w marcu a to dość długo.
Niestety konferencji nie będzie już w tym roku, po raz kolejny prezes jedno mówi... robi drugie ;/
Konfy nie bedzie. Wybral latwiejsza forme. Wywiadu. Wlasciwie odpowiedzial na wszystkie kwestie , ktorych nie rozumie BOS w swoich "zarzutach. Smaczek ( jak gdyby BOSow ,ktos opierd..) bo na LinkedIn sam wazny Bosiowiec poleca ten wywiad. Na zarzut BOS ,ze trzeba by moze zmienic strategie , DW odpowiada krotko i wezlowato: bzdura, mylicie sie ,stosujemy sprawdzona od 10 lat w tego typu biznesie strategie, ktora jako taka sprawdza sie na swiecie. Po tym wyjasnia jakie trudnosci z czego wynikaja , odhakujac punkt po punkcie owe Bosiowe kwilenie. Bo tak naprawde , ta BOSiowska analiza strasznie amatorska i jakby napisana przez jakiegos praktykanta. No wlasnie kwilenie. Co do kursu. No jezu. Typowe dla rodzimych fundow inwestorow. Nakupuja sie. Gdy spolka nie spelnia oczekiwan , zaczynaja cichcem sprzedawac. Nastepnie ( po nazbieraniu forsy n kolko) wciskaja gozik i robia krwawy slupek na wykresie w ciagu 1-3 dni. Potem dobijaja batonami ewentualnych nowych kupcow i tresuja gawiedz.Az sie nakupia po 20% od szczytu pompy i szafa gra. Rodzimy model wspierania spolek w rozwoju ala Investors TFI. Taniocha i Stepy Mongolskie . Taki czar
wczoraj pisales tumanie pod innym nickiem, ze dzis wodospad. glupi ale glosny. w domciu jak matka nie doleje kapusniaku, tez sie tak drzesz? gdyby tych wszystkich tlukow podlaczyc do sieci to pl. bylaby samowystarczalna energetycznie, no i na eksport by wystarczylo. podlacz sie do slupa elektrycznego , jezeli masz tyle energii.